– Saç ve Saçlı Deri | |Ceyhan Arslan|

Pigmentbio Foaming Cream 200 Ml

Saçın ihtiyacı olan vitaminlerin, minarellerin, proteinlerin, vs. saçlı deri içine çok ince iğnelerle enjekte edilmesidir. Saç Mezoterapisi, kıl köklerini besleyen vitaminlerin, antioksidanların ve kan dolaşımını arttırıcı ilaçların 2 veya 4 mm’lik özel iğneler ve bir enjektör vasıtasıyla direkt kıl köklerine verilmesine dayanır. Hücresel metabolizma uyarılır ve dokuları canlandırmak için uygun zemin hazırlanırAdres: Esentepe Mah. Cevizli D 100 Güney Yanyol Lapishan 25/2 Soğanlık, Kartal / İSTANBULGSM: 0532 624 21 27Bu sitedeki bilgiler doktor ya da eczacıya danışmanın yerine geçmez. Sitedeki bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviye yönlendirme amaçlı değildir.

Buz Lazer Epilasyon Uygulama Süreci

‘Kirpik Lifting’ adından da anlaşılacağı gibi kirpikleri kaldırmak ve kıvırmak anlamına gelir. Kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak, daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmeniz için yapılan bir işlemdir. Kirpik Lifting, kirpik permasında uygulanan bigudi yöntemini kullanmadan, kirpiklerinize zarar vermeden, kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir.Saçlı derinin mikosporum tinea-ringworm ‘sı; Saçlı deride inflamasyon olmadan, büyük yuvarlak bir tane yada birbiri içerisine geçmiş çok sayıda yuvarlak halkalar şeklinde gri renkte kepekli plaklar bulunmakta. Tinea tonsurans etkendir. Ancak mantar etkeni saçların dışında yerleşmiştir(ectothrix). Plaklar üzerinde saçlar 4-6 mm uzunluğunda kırılmıştır ve yüzeysel follikülitler görülebilir. Wood ışığında belirgin bir floresans vermektedir.

Estetik ve Güzellik Merkezi

İpek kirpikle ilgili kişinin kendi kirpiklerini de döktüğü yönünde bir dedikodu olsa da uzmanlar bunun aksi görüşünde… Uzmanlara göre yapışkan eridiğinde ipek kirpik düşüyor, ancak kendi kirpiğinize herhangi bir zarar vermiyor. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılırsa, çok ovuşturur ya da takma kirpikleri elinizle çekiştirirseniz işte o zaman kendi kirpikleriniz dökülebilir.NAOS bünyesindeki Bioderma, Institut Esthederm ve Etat Pur ile ilgili kampanyalardan ilk sizin
haberiniz olsun.

Etiketler : Nodé,-,Saç,ve,Saçlı,Deri,|,|Ceyhan Arslan|